Број на оглас: 3208131
Објавен на: 25.06.2019, 15:43
1 / 4

YAMAHA R6 MK TABLI

2.700 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2000
Модел:
R6
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba so originalni plastiki ne e farban nikade, ne e padnat
nova zadna guma dunlop
novi plocki
nova kumplung sajla
akrapovic izduv
2700e fiksno bez zameni