Број на оглас: 3208082
Објавен на: 18.04.2019, 10:31
1 / 12

Audi a3

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava 2.0tdi 140ks reg do 10.2019
napraven servis pred 3000km
Mozna e zamena za benzin plin

075572757