Број на оглас: 3208073
Објавен на: 24.02.2021, 00:43
1 / 11

Izdavam stan karsi afrodita vo aerodrom

По Договор 300 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Север

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Prodavam stan vo aerodrom karsi afrodita s .Cena za m2 1100evra.Tel za kontakt 070 355 688