Број на оглас: 3207993
Објавен на: 19.09.2020, 18:04
1 / 9

Се издава Деловен простор кај Државна болница

250 €
Квадратура:
43 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор кај државна болница. Просторот е на високо приземје со посебен влез, во две нивоа, реновиран. Просторот има 43 м2, две канцеларии и едно вц. Во просторот има едно големо биро, алуминиумски прозорци и клима уред. Греењето е на струја. Цена 250 евра месечно. Повеќе информации само на телефон 078 251-362