Број на оглас: 3207907
Објавен на: 19.09.2020, 19:04
1 / 5

Viljushkar. Jumba viluskar Viljuskar

3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komatsu 1.6 dizel vw motor,so telskop 6.5m visina.levo desno nema