Број на оглас: 3207587
Објавен на: 16.02.2020, 07:28
1 / 9

SSANGYONG ACTYON 2.OHDI 4x4 може замена

5.200 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
Actyon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Мотор, менувач, цело подвозје е од мерцедес. Поседува кука со АТЕСТ 4x4 по потреба
спора по потреба 2H; 4H; 4L
Ентериер од кожа;

Можна замена за;pomalo vozilo od 50 do 66 kw.