Број на оглас: 3207199
Објавен на: 26.03.2020, 18:24
1 / 11

SE PRODAVA YUGO 2009 G

По Договор
Марка:
Yugo
Модел:
Друг модел
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
65000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se. Prodava. Yugo so. Pezo motor od. 2009 g so atest plin so dizni staven vo plimont. Vo SK i so radio GVS mnogu jako ozvocuvahe 078 670 120 zabest