Број на оглас: 3207112
Објавен на: 12.08.2020, 09:00
1 / 12

VW Passat 1.6 tdi bluemotion comfortline kako nov ot ch

9.700 € Цената не е фиксна 11.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Passat 1.6 105 ks so noviot motor bluemotion comfortline ot shvajcaria so oprema
Greaci na sedista
Komandi na vollan
Klimatronik tempomat aux juesbe za muzika blutot telefon auto hold senzor za merenje pritisok na gumi
I mnogu druga oprema
So orginallni km so proverka kade sakate registrirana cela godina mozhe zamena so moja ili vasha dopllata