Број на оглас: 3206996
Објавен на: 26.10.2019, 12:45
1 / 1

Plac na ezero kozjak

20 € Цената е фиксна
Квадратура:
211 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava plac na ezero kozjak placot se naojga vo elitnata naselba vo atarot na selo breznica kade sto ima okolu 50 vikend kujki placot e na sam pat za skopje voda i struja samo na 2m i odalecen od ezero 40m a od skopje 45km za podetalni informaci javetese mozi i zamena za aftomobil od 4500 e