Број на оглас: 3206917
Објавен на: 30.05.2019, 14:05
1 / 10

Ford Mondeo

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD MONDEO 2.0 TDDI
- 1998 cm3
- 85 kw
- ksenon svetla
- el. na site 4 stakla
- el. na retrovizori
- el. na sedista
- kozen enterier
- digtalna klima
- euro kuka
- atestirani folii na stakla
- novi gumi
- al. bandasi
- voziloto e zacuvano