Број на оглас: 3206886
Објавен на: 22.04.2021, 18:29
1 / 4

Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

450 € Цената не е фиксна 500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
1 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
180 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Радожда

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации:
076 749 052
078 283 142
Може и на Вибер.