Број на оглас: 3206804
Објавен на: 14.02.2020, 22:21
1 / 12

Audi a4 2.7 TDI 2008

12.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi a4 2.7 TDI 2008
Klima
El. Stakla
El. Retrovizori
Park senzori napred i nazad
Bi xenon/ adaptive svetla
navigacion sistem MMI/mp3
Multifuncionalen volan
Senzor za dozd
CD changer ×6
Bluetooth
Recaro sediste alcantre so greaci
19" felgi so novi gumi
Euro kuka
Automatik - tiptronic so 8 brzini
250 000 pominati so servisna kniska
Servisiran ulje i site filtri na 04.04.2019
Registriran + zelen karton do 04.04.2020


072597579
072597579
072597579
072597579
072597579
072597579