Број на оглас: 3206800
Објавен на: 14.07.2019, 12:34
1 / 9

Mercedes e 220 cdi

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e220 cdi elegans 2004
Radio cd
Bord komjuter komandi na volan
El podesuvanje sedista
El pod prozori retrovizori
Senzori napred nazad
Al bandasi gumi m+s
Kuka
Servisna i + fakturi
Dva kluca
Zatemneti stakla
Plateno do registracija
070826886