Број на оглас: 3206665
Објавен на: 08.04.2021, 20:38
1 / 6

Video nadzor

3.600 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva cetiri kanalni divieri so hard disk i bez.
Slobodan
078232175
Ima i druga roba.....