Број на оглас: 3206378
Објавен на: 18.03.2019, 08:18
1 / 12

OPEL ASTRA H 1.9CDTI COSMO NOVA

4.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA H 1.9CDTI 120ks. 6-BRZINI.
UVEZENA OD ITALIJA 🇮🇹. PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
100% PRVA FARBA, 100%ORIGINALNI KM.
OPREMA:
-KLIMATRONIK
-FABRICKI KSENON FAROVI SO LUPA
-TEMPOMAT
-CENTRALNO SO DALECINSKO 3 KLUCA
-KOZEN ENTERIER NOV
-CD SO KOMANDI NA VOLAN
-SITE 4 PROZORI NA STRUJA
-RETROVIZORI NA STRUJA
-SENZOR ZA DOZD
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 17KI SO MICHELIN GUMI
-MAGLENKI