Број на оглас: 3206376
Објавен на: 18.03.2019, 14:21

Se izdava stan pod kirija so namestaj

200 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


blisku do opstina gostivar 1 sprat 3 sobi wc kujna