Број на оглас: 3206283
Објавен на: 15.03.2019, 20:31
1 / 8

Mercedes Vito 110CDI

3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2002 74KW DOZVOLENA NOSIVOST 989KG