Број на оглас: 3206260
Објавен на: 17.05.2019, 12:55
1 / 5

Rezerven bandaz 5x114 195.65.15 Mazda kia hyndai toyota

30 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


195-65-15 Michelin Energy 2808 proiz
Odgovara za Mazda Toyota Kia Hyndai mitsubisi i site drugi so razmak 5x114