Број на оглас: 3206247
Објавен на: 23.05.2019, 10:39
1 / 12

OPEL CORSA C 1.7 cdti, 101ks

2.399 € Цената не е фиксна 2.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa C, 1.7cdti, 74kw/101ks, vo odlicna sostojba, OPC line, edinstvena vo Makedonija, so najekonomicniot Isuzu motor, mala potroshuvacka.
- Sport line
- Bogata oprema
- OPC line
- klima, Abs, centralno zaklucuvanje
- elekronsko otvaranje na peta vrata
- novi orginslni germanski patosnici
- novi letni gumi 2018
- krov crna boja
se funkcionira besprekorno,
edinstvena vo MK vredi da se vidi i proba