Број на оглас: 3206123
Објавен на: 15.03.2019, 18:03
1 / 4

Итно се продава угостителски објект мотел со ресторан

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава поволно угостителски објект мотел 7 соби со ресторант. Покрај реката Вардар во Гевгелија 500 м2 Мотел Ресторан Велвиција
Цена по договор
070212610