Број на оглас: 3206122
Објавен на: 15.03.2019, 18:02
1 / 1

Kimber 8tc

150 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ORIGINAL ne kineski kimber 8tc 2x170cm