Број на оглас: 3206119
Објавен на: 15.03.2019, 18:01
1 / 5

Итно се продава угостителски објект мотел со ресторан

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава поволно опремен угостителски објект ресторан со мотел 7 соби. Покрај реката Вардар во Гевгелија 500 м2 Мотел Ресторан Велвиција
Цена по договор