Број на оглас: 3206107
Објавен на: 08.05.2019, 14:49
1 / 1

Zvucnicki kabel atlas hyper 2.0

150 € Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audiofilski zvucnicki kabel atlas hyper 2.0 2x2.5m