Број на оглас: 3206063
Објавен на: 19.03.2019, 11:08
1 / 4

Opel Astra GTC 1.9 CDTI Sport 150ks.

3.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra GTC Sport 1.9 CDTI 150ks
210.000km orginalni moze da se proveri
Tempomat
Komandi na volan
Sport elektricni predni amortizeri
Smenet rebrasti/vodna pumpa/lamela na 185.000km
Ne udirana ne farbana vo top sostojba
Site davacki se plateni do registracija