Број на оглас: 3205934
Објавен на: 21.03.2019, 17:40
1 / 10

ALFA ROMEO 1.9 JTD 116 hp 2005 god.

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ekstra sostojba kompletno servisirana na 215.000 orginal km reg do 03/2020 godina