Број на оглас: 3205932
Објавен на: 15.03.2019, 14:56
1 / 12

pezo 307

3.400 € Цената не е фиксна 3.450 €
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava moze i zamena pezo 307 1.6hdi 2005god registrirano do 21.02.2020. cena za kes 3400 moze zamena za pomalo so vasa doplata. cena za zamena e druga