Број на оглас: 3205763
Објавен на: 20.04.2021, 21:20
1 / 12

se prodava audi a3 na delovi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 tdi 110 ks mnogu dobar
1.6 benzin rasturen vo delovi
ima se sto vi treba ima i limarija