Број на оглас: 3205712
Објавен на: 19.05.2019, 13:45
1 / 11

Audi A4 1.9 TDI 131 ps

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi A4 1.9 TDI 2001( 6 berzini )131ps,registriran do 05.2019.
Kolata e vo dobra sostojba
Moze Zamena