Број на оглас: 3205609
Објавен на: 07.05.2019, 11:59
1 / 3

Huawei Y600 U20 Y 600 U 20

30 €
Марка:
Huawei
Модел:
Huawei Y600 U20
Боја:
Blue
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei Y600 U20
Extra zacuvan
Baterija Odlicna
Samo zadna kamera ne mu raboti