Број на оглас: 3205460
Објавен на: 16.08.2019, 04:16
1 / 6

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД TREK

6.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


ВЕЛОСИПЕДОТ Е М ГОЛЕМИНА, СО НОВИ ГУМИ И ПОТПОЛНО ИСПРАВЕН. Напомена, цената е фиксна!