Број на оглас: 3205403
Објавен на: 19.03.2019, 08:21
1 / 12

AUDI A4 2.0 TDI 2006 GOD EXTRA CENA

4.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0 tdi 2006 god full oprema
Perfektna sostojba
4 novi gumi mihelin primasi 4 letni
Aluminski bandasi
4 x el stakla
Klimatronik
Zamaec perfekten
Motor odlicen
Turbina super
Nema farbano nigde
Extra cena 4100euro