Број на оглас: 3205201
Објавен на: 19.04.2019, 10:17
1 / 12

CITROEN C 3 1.4 HDI.50 kw.FUL OPREMA-EXCLUZIVE MODEL

2.999 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C 3. 1.4 HDI. 50 kw - 68 ks.
FULL OPRREMA
SERVISIRANO I REGISTRIRANO CELA GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA.