Број на оглас: 3205134
Објавен на: 06.05.2019, 10:03
1 / 12

Mercedes Benz C200 CDI Automatic

9.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba kako interior taka i exterior
Redovno servisirano i registrirano
Perfekt motor so avtomatik menjac
Brza so mala potrosuvacka
Atest folii
Kolata e so garancija
Moze da se probat vo sekoe vreme