Број на оглас: 3205119
Објавен на: 20.05.2019, 03:35
1 / 12

Mercedes Benz C220 CDI

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Redovno Servisirano so
4MannFilter + Mobil1 10w/40 Ulje
Reg+Zelen do Avgust
Alu. Bandasi original Mercedes so 4skoro novi gumi Michelin
Alu. Bandasi Crn Made in Italy so 4 novi gumi M/S Sava Eskimo3 kupeni Dec.2018
Zatemeni stakla so atest
El. Sedista so greaci, El.Staklo, El. Retrovizori, 2O riginal Kluca, Komandi na volan so telefon, abs esp srs airbag,
Voziloto e na odlicna sostojba