Број на оглас: 3204612
Објавен на: 21.03.2019, 09:36
1 / 12

Mercedes Benz C200 CDI

4.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


C200 2.2 Cdi 85Kw
Reg so zelen 10.10.2020
Letni gumi so alu. Bandasi
Zimski gumi so zelezni bandasi so ratkapni
Sensor parking nazad napred fabricko
Tepomat
6brzini
4staklo elektronsko
Retrovizori elektronsko
Kolata e na osdlicna sostojba vtor gazda so 230.000 km , moze da se proba kaj sakate
Bez zameni