Број на оглас: 3204538
Објавен на: 17.05.2019, 21:20

Plac na patot za krusevo na Dobra Cena

8 €
Квадратура:
620 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac So povrsina od 630m2 na patot za krusevo
EXTRA cena od samo 8 evra od m2