Број на оглас: 3204464
Објавен на: 04.04.2019, 15:20
1 / 6

Mercedes Benz

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba mozi zamena za pomalo vozilo..
Tel. 077967911
077967911
077967911