Број на оглас: 3204449
Објавен на: 20.05.2019, 10:24
1 / 4

Manitou

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba..