Број на оглас: 3204319
Објавен на: 23.03.2019, 19:02
1 / 1

Boss CE-1

300 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Продавам Boss Ce-1 Chorus/Vibrato педала во добра состојба