Број на оглас: 3204239
Објавен на: 20.04.2019, 13:00
1 / 7

KTM 250 SX 2019

6.000 € Цената е фиксна
Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2019
Модел:
250 SX

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Чисто нов,увоз-Австрија
Модел 2019
Моторот може да се види во секое време
Цена Фиксна