Број на оглас: 3204235
Објавен на: 06.12.2019, 14:23
1 / 12

Mazda 2 1.4 Dizel -11 kako nova

По Договор
Марка:
Mazda
Модел:
2
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mazda 2 1.4 Dizel God:2011
so ful oprema
Servisna kniska
sacuvana do max kako nova
Sega uvezena
Plateni davacki do reg
Vredi da se vidi
Moze Zamena