Број на оглас: 3204191
Објавен на: 26.04.2019, 00:16
1 / 5

plugovi i drljaci

50 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugovite se so novi oplati,emisi,podlogi spremni za rabota
Drljacite ne se krivi ili pak navaruvani ramot e potpolno zdrav