Број на оглас: 3203584
Објавен на: 26.06.2020, 23:11
1 / 4

Prodavam sepa za passat

1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Tип на делови:
Систем за сопирање /Кочници

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам половна шепа за пасат од 1998 до 2002 година
Лице за контакт на
078 271 562
078 271 562
078 271 562
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА РАДИО ЗА ВО КОЛА