Број на оглас: 3203463
Објавен на: 11.04.2019, 16:52
1 / 7

GOLF 5 1.9

3.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 , 1.9 tdi 105 ks. Kolata e vo top sostojba .Registritana do noemvri 2019 godina ,servisiran smeneto ulje ,filtri, novi gumi.GTI volan,alu bandasi 16 ki,zatemneti stakla napred i nazad,parking senzori....Kolata e na BG tabli moze da se carini bez problem.
Cenata na bg tabli e ➡️3000 evra.
Cenata na mk tabli so carina e ➡️3800 evra.
ZA POVEKJE INFORMACII:➡️➡️072 768 912
➡️ TRAJCE

Moze zamena za ponovo vozilo .