Број на оглас: 3203273
Објавен на: 15.04.2019, 14:23
1 / 1

se bara vulkanizer

1 €
Категорија:
Занаетчиска дејност
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Firma za uvoz i distribucija na gumi bara vulkanizer-serviser.Servis naselba Usje Kisela Voda