Број на оглас: 3202104
Објавен на: 21.03.2019, 09:36
1 / 10

Audi A8 3.0 TDI Quattro

9.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
155 kw / 211 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full Oprema od Audi A8
Novi Bandasi so 4novi zimski gumi
Reg cela godina so zelen karton
Redovno servisirano
Odlicen motor i menjac
Odlicna prednica zadnica kosnici
Kolata e na top sostojba, moze da se proverat kaj sakate
Moze i zamena
Za kes ekstra cena