Број на оглас: 3201961
Објавен на: 12.03.2019, 19:25
1 / 9

Se iznajmuva Deloven prostor

1.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Mevo Jacobi
JNA ,Gostivar ,Macedonia
Гостивар
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


celosno parkiranje, kancelarija soba, 2 toaleti, prostor za skladiranje...i podrumski prostor ako e potrebno
250 m2