Број на оглас: 3201865
Објавен на: 21.05.2019, 21:11
1 / 4

Hyundai galloper 2.5 mk tablici

2.350 € 2.450 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Galloper
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba proba vo sekoe vreme
BARAJTE NA 073-226-050
073-226-050
073-226-050..