Број на оглас: 3201802
Објавен на: 13.03.2019, 20:27
1 / 3

Citroen C5

2 €
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C5 1.6 hdi 2005 god. so desen volan. Registrirana u Bugarija