Број на оглас: 3201573
Објавен на: 21.03.2019, 11:45
1 / 6

VW Polo 1.0 Benzin

1.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
35 kw / 48 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM VW POLO 1.0 BENZIN
-REGISTRIRANA DO 08.2019
-IMA SERVO
-NAPRAVEN SERVIS PRED EDEN MESEC
-NOVI GUMI
-NEMA KAROSERISKI I TEHNICKI MAANI
-PALI VOZI BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI
-EKONOMICNO GRADSKO VOZILO, 5l/100km KOMBINIRANO
-GARAZIRANO

1300€, so prostor za dogovor

KONTAKT NA:
-- 077572861 -- Martin
-- 078270442 --